Hakkımızda

Hakkımızda 2020-08-05T15:41:31+03:00

Şevik Makina Hakkında

 İşletmemiz 1997 yılında kurulmuştur. 2008 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde açık ve kapalı alanı toplamda 7500m2 hizmet vermektedir. 2010 yılında Hisarlar Makina’da üretim müdürü olan makine mühendisi Yalçın Turgan ile ortaklık imzalandı. Bugün şirket yan sanayi olarak çalışmaktadır. Ayrıca, farklı iş alanlarında iş yapma yeteneğini artırmaya çalışıyor. Ekibimiz 3 mühendis, bir işletme mezunu ve 2 teknisyen ile toplam 34 çalışana ulaşmıştır.

     Firmamız 2010 yılından bu yana uzun bir yol kat etti. Amacımız, müşteriye en iyi hizmeti vermektir. İş kaynaklı imalat konusunda deneyimli teknik kadrosu ile müşterilerine her zaman ihtiyaçlarına göre daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. 2014 yılından bu yana değişen pazar ve rekabet koşulları göz önüne alındığında, kendi ürünlerini ve teknolojisini üretmek için kararlı adımlar atmıştır. Bu doğrultuda makine teçhizat gücünü arttırdı ve istihdam yaptı. Ayrıca yeni işbirlikleri kurmak ve hızlı sonuç almak için kalite odaklı yatırımlar yaptı.

     Vizyonumuz, sektördeki herkesin günden güne gelişen departmanlarımızla kalitesini onayladığı sağlam ve güvenilir bir şirket olma noktasında kendimizi sürekli geliştirmektir. Makine ve kaynaklı imalat sektöründe lider isim olma hedefimize ulaşmak, bugün ve gelecekte en büyük vizyonumuz olacaktır.

      Misyonumuz, tüm paydaşlarımızın da katkısıyla, insana ve çevreye saygılı prensibi ile kaliteli ürünler üreterek, makine ve kaynaklı imalat sektöründe müşterilerimizin beklentilerini her düzeyde karşılayan bir firma olmaktır. Yapılan her işte yüksek etik standartlarda güvenilirlik ilkesi ile hareket etmektir.

Ekibimizle Tanışın

Yalçın TurganGenel Müdür
Hasan ŞevikKurucu
Avada WordPress Theme